ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΨΕΙΣ - Disney Challenge
808,282
Published 2019-09-20
Σε αυτό το βίντεο έχω συμπεριλάβει κάποιες από τις πιο λυπητερές και συγκινητικές σκηνές από ταινίες της Disney. Με απώτερο σκοπό βέβαια να σας προκαλέσω συγκίνηση. Προσπάθησε να μην κλάψεις λοιπόν.
ΚΑΝΟΝΕΣ:
1. Πρέπει να δείτε ολόκληρο το βίντεο.
2. Χάνετε σε περίπτωση που συγκινηθείτε, ανατριχιάσετε, βουρκώσετε, δακρύσετε, κλάψετε ή οτιδήποτε σχετικό.
3. Επειδή η συγκίνηση είναι κάτι που πολλές φορές μπορούμε εύκολα να ελέγξουμε, μην πάρετε τοις μετρητοίς τον τίτλο και αφεθείτε στο συναίσθημα τού βίντεο.
4. Αν χάσετε θα πρέπει να στείλετε το βίντεο σε έναν φίλο σας και να του πείτε "Εγώ έχασα. Σειρά σου τώρα."
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ:
1. Δεν είναι κατόρθωμα να μην κλάψετε.
2. Το να συγκινηθείτε δεν είναι καθόλου κακό και δεν πρέπει να αισθάνεστε άσχημα για κάτι τέτοιο.
3. Χρησιμοποιείστε ακουστικά για μία καλύτερη εμπειρία.
Μου πήρε πάρα πολλές ώρες μέχρι να τελειώσω αυτό το βίντεο και γι'αυτό ελπίζω να σας αρέσει!
Τι μπορείτε να κάνετε για να με στηρίξετε:
• Εγγραφή
• Καμπανάκι
• Follow στο instagram (@disneyfangr)
• Share το βίντεο
• Like
• Σχόλιο με την γνώμη σας για το βίντεο
O λογαριασμός μου στο instagram:
www.instagram.com/disneyfangr/
Η σελίδα μου στο facebook:
www.facebook.com/DisneyFanGR/
DisneyFanGR
...γιατί είναι ωραίο να μένεις παιδί...
#TryNotToCry #DisneyEdition
All Comments (20)
-
εύχομαι να ήμουν ακόμα μικρό παιδί τότε που ακούγαμε για μία καινούργια ταινία της Disney και κάναμε σαν τρελοί. Μας θυμίζεις όλοι την παιδική ηλικία μας , εσύ είσαι οι αναμνήσεις που είχαμε ξεχάσει πριν έρθεις εσύ.
-
Και το πιο όμορφο συναίσθημα στην τελική...είναι πως μεγαλώσαμε με αυτές τις ταινίες . Γεμάτες συγκινήσεις και σκηνες που παραλληλιζονται με την πραγματική ζωή . Χαίρομαι που ακόμα "ζουν" μέσα μας αυτές οι ταινίες . Προφανώς έχασα XD
-
Κάνεις τόσο καλά και σωστά τη δουλειά σου, ειδηκά σε αυτό το βίντεο που κάνεις τον άλλο να κλαιει και θυμάται όλα τα παλιά χρόνια όπου είμασταν μικρά αθώα παιδάκια και βλέπαμε αυτές τις καταπληκτηκές αστείες και ταυτόχρονα συγκινητικές παιδικές ταινίες μαζί με τους αγαπημένους μας. Είμαι 14 χρονών και ειχα ξεχάσεις αυτό το όμορφο συναίσθημα μέχρι που εσύ μου το θύμησες...🥲🙏 " γιατί είναι ωραίο να μένεις παιδί..."
-
μονο εγω δεν εκλαψα αλλα συγκινηθηκα παρα πολυ με αυτα που ακουσα,το μονο που εχω να πω ειναι ενα μπραβο και να αγαπατε τους ανθρωπους που εχετε διπλα σας!
-
Είσαι ο μοναδικός YouTuber που δεν χάνω ούτε 1 βίντεο του..σε παρακολουθώ χρόνια τώρα και συνεχίζεις να είσαι Υπέροχος! Απλά σ'ευχαριστώ που υπάρχεις♡...Με πήραν τα ζουμιά:,(
-
οκ ερηξα ενα δακρυ ,παρολο που δεν ειμαι τυπος που κλαιει.συγχαρητηρια για το βιντεο
-
Απίστευτο βίντεο!!! Τρομεροοο!! Για άλλη μια φορά Μπράβο σου Γιώργο, φαίνεται ξεκάθαρα ότι έριξες πολύ δουλειά σε αυτό το βίντεο όλες οι σκηνές είναι μια προς μια και η μουσική ότι καλύτερο.... Έφτιαξες βιντεάρα απλά. !!RESPECT!!
-
Το βίντεο πραγματικά τέλειο με πολύ συναίσθημα. Έρχονται στο μυαλο 100αδες αναμνήσεις. Η φράση που θα μου μείνει για πάντα είναι: " ohana σημαίνει οικογένεια και οικογένεια σημαίνει ότι δεν αφήνουμε κανέναν"
-
Νιώθω υπερήφανη που έκλαψα σε αυτό το challenge. Με ψυχοπλάκωσες μεσημεριάτικα.. Αλλά ήταν ότι καλύτερο είδα σήμερα. Χίλια μπράβο!!
-
Μόλις με έκανες να θυμηθώ όλη μου την παιδική ηλικία!!! Τέλειο βίντεο 💖
-
Συγχαρητήρια Γιώργο κατάφερες να με συγκινήσεις!! Καταπληκτικό βίντεο και σίγουρα δούλεψες πολύ πάνω σε αυτό το κομματι!!Μπράβο ♥️
-
Το βίντεο με έκανε να θυμηθώ τα πάντα από όταν ήμουν μικρή. Είσαι φοβερός. Συνέχισε την καλή δουλειά!
-
Εντάξει πείστηκα.Είμαι αναίσθητη.Και το χειρότερο είναι πως το βίντεο ήταν τέλειο και σε μια φάση προσπάθησα να κλάψω αλλά δεν μου έβγαινε.Και με έπιασε και νευρικό στο τέλος
-
Έκανα παύση στο βίντεο για να πω πως είμαι σίγουρος ότι θα βάλεις τον θάνατο του πατέρα του Σίμπα στο ο βασιλιάς των λιονταριών θα δω αν βγήκα σωστός Παρεμπιπτόντως πολύ λυπητερή σκηνή
-
Ναι. Έκλαψα και ανατρίχιασα. Θεϊκό βίντεο. Ίσως το ποιο καλό edit mashup που ‘χω δει!
-
Ήταν πάρα πολύ ωραίο το βίντεο και έχω να πω ένα μεγάλο μπράβο για την αφοσίωσή σου σε αυτό! 🥰
-
Εβαλα τα δυνατά μου και πάλι ανατρίχιασα.... Ρε φιλε τι δουλεια έκανες πάλι!!!
-
Εντάξει ότι και να πούμε οι ταινίες τις disney είναι το άλλο πράγμα, τα έχουν όλα, συγκίνηση χαρά, γέλιο, Μπραβο υπέροχο βίντεο!!! 😊😊😊❤️❤️❤️
-
Δεν μπορώ να πω πως ήταν και προσπάθησε να μην κλάψεις αλλά ήταν απίθανο βίντεο γιατί χαρης αυτές τις στιγμές αυτών των ταινιών είχαμε τα πιο υπέροχα και αξέχαστα τέλη!! Πολύ καλή δουλειά πολύ, ωραίο βίντεο συνέχισε, έτσι σε αγαπάμε!! ❤️❤️