ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΩ το ELEMENTAL
125,684
Published 2024-07-29
Σε αυτή τη σειρά βίντεο καταστρέφω τις αγαπημένες μας ταινιάρες της Disney. Αφού πέρασε ένας χρόνος από την κυκλοφορία της, ήρθε η ώρα να καταστρέψω την ταινία Elemental ή στα ελληνικά Στο Στοιχείο τους. Το συγκεκριμένο βίντεο είναι το μεγαλύτερο καταστρέφω που έχω κάνει και ελπίζω πραγματικά να σας άρεσε!
Ακολουθήστε με στο instagram: www.instagram.com/neverlander_gr/
Business inquiries: [email protected]
DisneyFanGR
γιατί είναι ωραίο να μένεις παιδί
This video is not sponsore
All Comments (21)
-
Πώς σας φάνηκε αυτό το τεράστιο καταστρέφω; Σας άρεσε που ήταν μεγαλύτερο; :_NevThinking: Merch NeverLander θα βρείτε εδώ: creatorshop.gr/neverlander/ :_NevWink:
-
Είμαι φαν σου εδώ και πολλά χρόνια και έχω να πω πως δεν έχω απογοητευτεί πότε ,αντιθέτως θαυμάζω την δημιουργικότητά σου ,την οποία αποδιδεισ τέλεια σε κάθε βίντεο
-
Ο γιώργος παρουσιάζει elemental Όποιος θέλει 👇
-
Elemental: η καλύτερη ταινία της Pixar από θέμα γραφικών. 40 λεπτά βίντεο από σένα είναι ο,τι καλύτερο και εννοείται πως μείναμε μέχρι το τέλος!
-
39+ λεπτά βίντεο "καταστρέφω"; Θα πέσει πολύ κράξιμο...😅
-
Ο Γιώργος πάντα βάζει καρδούλα σε όσους βλέπουν όλο το βίντεο. Και ισχύει πραγματικά αυτό!! Ευχαριστούμε για το υπέροχο καταστρέφω, τους έβαλες όλους στη θέση τους😂 Σε ευχαριστούμε που μας φτιάχνεις την διάθεση κάθε μέρα!! Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου❤❤
-
Αγαπημένη ταινία και καταπληκτικό βίντεο! Επιτέλους ένα μεγάλο χορταστικό βίντεο! Θέλουμε κι άλλα τέτοια! Α και... Ο Γιώργος πάντα βάζει καρδούλα σε όσους βλέπουν όλο το βίντεο! :_NevLove::_NevStars::_NevWink::_NevTrelos::_NevLaugh:
-
Κατέστρεψε το inside out 2
-
Έχω δει τόσα καταστρέφω σου, που έχω αρχίζει να σχολιάζω όλα τα παράλογα σε κάθε ταινία που βλέπω 😂
-
"Ο Γιώργος πάντα βάζει καρδούλα σε όσους βλέπουν όλο το βίντεο" Όσον αφορά τον Νηρέα, ένα έχω να πω: husband matierial
-
Μόλις χθες το είδα με τον αδερφό μου και όλο μου έλεγε «πρέπει ο Γιώργος να κάνει βίντεο με αυτό «
-
επιτελους εκανες καταστρεφω το elemental
-
Τέλειο βίντεο όπως πάντα,θαυμάζω την καταπληκτική ικανότητά σου στο editing των βίντεο για άλλη μια φορά
-
Εμένα πάντως αυτή η ταινία μου άρεσε πάρα πολύ!Αλλά η περιγραφή εξαιρετική δεν μπορώ να πω!Αν υπήρχε λογική δε θα υπήρχε μαγεία ρε συ Γιώργο χαχα keep going!!
-
40 λεπτά βίντεο? Αυτό είναι ταινία, μπράβο Γιώργο
-
Ο Γιωργος παντα βαζει καρδουλα σε οσους βλεπουν ολο το βιντεο❤
-
Μπράβο κύριε Γιώργο για την καταπληκτική δουλειά σας😁
-
Πολύ ωραίο το βίντεο Γιώργο! Να καταστρέψεις το μαύρο καζάνι;❤❤❤
-
Τέλειο βίντεο, συνέχισε έτσι με τα καταστρέφω! 😂 Κάνε τα μυαλά που κουβαλάς 2 και frozen 2 🎉 32:12 Εγώ πιστεύω πως ο Νυρέας έχει δίκιο *Ο γιώργος πάντα βάζει καρδούλα σε όσους βλέπουν όλο το βίντεο*
-
Ειδα το βιντεο μεχρι το τελος και για αλλη μια φορα δεν ακουσα αυτο που ελεγες:και για οσους μεινανε μεχρι το τελος Γιατι το σταματησες ηταν ενα ωραιο χαρακτηριστικό που ειχες μονο εσυ