Ο Γιώργος παρουσιάζει... ΨΥΧΡΑ ΚΙ ΑΝΑΠΟΔΑ
144,466
Published 2024-07-09
Σε αυτή τη σειρά βίντεο, εγώ, ο Γιώργος, παρουσιάζω ταινίες κινουμένων σχεδίων της Disney με τον καλύτερο χειρότερο τρόπο! Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει γέλιο! Σειρά αυτή τη φορά έχει μία από τις αγαπημένες μου ταινίες της Disney... Το Frozen ή στα ελληνικά Ψυχρά κι Ανάποδα. Ελπίζω να απολαύσατε το βίντεο, όσο το απόλαυσα κι εγώ κατά την παραγωγή του!
Σημείωση: Αυτό το βίντεο προβλήθηκε στο event στο Splash Water Park σε όσους είχαν επιλέξει το Mega Pass NeverLander και αν δεν κάνω λάθος είναι το βίντεο που χρειάστηκε τις περισσότερες ώρες.
Ακολουθήστε με στο instagram: www.instagram.com/neverlander_gr/
Business inquiries: [email protected]
DisneyFanGR
γιατί είναι ωραίο να μένεις παιδί
This video is not sponsore
All Comments (21)
-
Πώς σας φάνηκε το βίντεο; :_NevThinking: Επίσης, να πω ένα τεράστιο ευχαριστώ σε όσους έχουν πάρει merch NeverLander :_NevKidding: creatorshop.gr/neverlander/
-
Σίγουρα το καλύτερο " ο Γιώργος παρουσιάζει" 😂😂😂πολυ γελιο , εισαι φοβερός Γιώργο!
-
Εκει που ειπες Αχ Αννα,μακαρι να υπηρχε καποιος που να σ'αγαπαει το ειπες ακριβος ετσι οπος το λεει το σκουλικι της λασπης στην κανονικη ταινεια με την ιδια φωνη δηλαδη μπραβο μονο αυτο εχω να πω ΜΠΡΑ-ΒΟΟΟΟΟΟΟΟ🎉🎉🎉🎉🎉❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊😊😊
-
Καλά παίζει να είναι το πιο αστείο κι πιο ωραίο βίντεο από τη σειρά ο Γιώργος παρουσιάζει ❤❤😂
-
Συγχαρητήρια στον Γιώργο που έβαλε φούτερ και σκουφί καλοκαιριατικα για να γυρίσει βίντεο. Ευχαριστούμε Γιώργο❤❤
-
Αχχχ😂😂 τρελό γέλιο. Μπράβο Γιώργο συγχαρητήρια 😂, έχεις τρελή υποστήριξη από όλους
-
Μπορείς να κάνεις ο Γιώργος παρουσιάζει το ψάχνοντας την ντορι πλιζζζζζ 🥺🥺🥺🥺🥺
-
Επιτέλους ο Γιώργος παρουσιάζει το περίμενα καιρό ❤❤❤
-
Το παντελόνι για πλεξίδα είναι το κάτι άλλο χαχαχ φοβερός Γιώργο!!!
-
<<Μαμα τι λεει ; Πεσ του κατι;;>> <<Αγαπη μου! Τι ιδεαρα κατεβασες παλι;! Απορω γιατι δεν το καναμε νωριτερα >> Εκεινη τη στιγμη εχω παιθανει 😂😂
-
Αχ τι ωραία!Μου έλειψε αυτή η σειρά 😂😂😂 Ευχαριστώ πολύ ❤ 9:24 😂😂😂
-
Δεν φαντάζεσαι ποσο χαίρομαι που μετα από καιρό βλέπω τέτοιο βίντεο! Το περίμενα με πολθ χαρά! Μπράβο Γιώργο 🎉
-
Σχολίασες μία απ' τις αγαπημένες μου ταινίες. Είσαι τελικά κανονικός disneοδημιουργός !!! Σε λατρεύω !!!!
-
Όχι άλλα μόλις η Άννα είπε «γεια σου όμορφε» στον Χανς μπήκε διαφήμιση με έναν γάιδαρο😭😭 πεθαίνω
-
Ενα απο τα καλύτερα βίντεο σου . Πεθανα στην σκηνη που τραγουδας το θα παρω τα βουνά.😂😂😂😂 Κανε και αλλα βίντεο ο Γιώργος παρουσιάζει. Αν γίνεται να ειναι και η Μαριλένα.......Σας αγαπαμεεεε❤❤❤
-
Τελειοοοοοοο μπορεις να κανεις ο Γιώργος παρουσιαζει το encanto ή το inside out ή το coco?
-
Αγκουγκαγκα θέλουμε και ο Γιώργος παρουσιάζει τον νεμο με την Ντόρι εισαι ο καλυτερος❤
-
5:44 οι πάνες στο κεφάλι και στα χέρια ήταν όλα τα λεφτα🤣τέλεια δουλειά
-
Γεια σου neverlander σε βλέπω αρκετό καιρό και μου αρέσουν πολύ τα βίντεο σου!!! Μπορείς να κανείς: 1. Καταστρέφω το wish 2. Καταστρέφω το Toy Story 4 3. Ο Γιώργος παρουσιάζει το wish 4. ο Γιώργος παρουσιάζει τα μυαλά που κουβαλάς 5. Όταν βγουν τα μυαλά που κουβαλάς 2 περιμένουμε βίντεο Υ.Γ. Χανς : την έχω στο χέρι Εγώ : την έχω στο χέρι είμαι ξεφτέρι γόης και ωραίος ο κορυφαίος…😂😂 ( Θες πιτόγυρο να φτιάξεις😂😂κλαίω!) Γιώργο έχεις σκεφτεί να σχολιάζεις ταινίες μικρού μήκους; Αν το κανείς σχολίασε το ο ολαφ παρουσίαζε κάπως έτσι λέγεται ωραίο θα είναι ⛄️δεν ξέρω αν έχεις κάνει σε βίντεο αυτό τη λεπτομέρεια στην ταινία coco όταν κάνει βόλτες ο Μιγκέλ στην αρχή της ταινίας υπάρχουν κάτι μπαλόνια με τον Γουντι τον μπας και άλλους! Δεν ξέρω αν το έχεις πει σε βίντεο σου αλλά το παρατήρησα και το αναφέρω!
-
Μπράβο Γιώργο φοβερή δουλειά επίσης τη μπλούζα που φοράς την αγόρασα ειναι τελεια