ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΙΧ(DJ SIANIS)
760,516
Published 2017-12-02
All Comments (21)
-
😂😂❤❤Αγαπημένος Αληθινός Ένας Άνθρωπος ΣπουδαιοςΛαικος τραγουδιστης που Αγγιζει της ψυχές μας .τον Ακούμε και Όσοι φεύγουν νωρίς και Απροσμενα είναι Εδώ γιατί λένε πως όταν δεν ξεχναμε τους Αγαπημένους μας μείνουν δεν φεύγουν έτσι κάθε γω νοιώθω Για τον Μεγάλο Δημήτρης Μητροπανο
-
Διαχρονικά τραγούδια που έχουν σημαδέψει τη ζωή μας θα τα ακούω πάντα
-
Όσα χρόνια και να περάσουν αυτός άνθρωπος με αυτήν την φωνή μου αγγίζει την ψυχή μου όπως έκανε από την πρώτη φορά που τον άκουσα ❤
-
Οι καλοί φεύγουν νωρίς , και μένουν τα τραγούδια τους, Άνθρωποι μεγαλείο ψυχής..❤❤
-
Όταν τον άκουσα ζωντανά στο Can-Can πριν 28 περίπου χρόνια ήταν εμπειρία ζωής. Ότι καλύτερο. Δέος,ανατριχιλα, αφού μετά πήγα άλλες δύο φορές μπουκάλι και Δημήτρη. Μας λείπεις, τεράστια φωνή.
-
Κορυφαία λα'ι'κη φωνή!!!Αξεπέραστα κομμάτια αγγίζουν την καρδιά μας!!! Αυτό συμβαίνει όταν ο καλλιτέχνης τραγουδάει με την ψυχή του!!!!! Respect !!!!❤️❤️❤️
-
Μια ζωή σε ακούω και θα σε ακούω...........
-
Φωνή θεική και άγγιγμα ψυχής ! τα λόγια είναι φτωχά και πολύ λίγα όταν έχεις το προνόμιο να ακούς τέτοιες φωνές και τραγούδια μοναδικά.Αθάνατος μας λείπεις πάρα πολύ και ευχαριστούμε τον Υψιστο και την τεχνολογία που μας επιτρέπει να ακούμε τόσες φορές όποτε θέλουμε,τόσο μεγάλες ερμηνείες για τόσα πολλά χρόνια
-
Η καλύτερη παρέα... για καψουρηδες, χωρισμένους,παντρεμένους, μόνους ή με παρέα!! Λατρεμένος, αξέχαστος!💖❤️
-
Φωνη!!! Θα σε ακούνε κ τα δισέγγονα μας κ θα ανατριχιαζουν οπως εμείς. Ευχαριστούμε .
-
Ρε φίλε μου το έχω ακούσει άπειρες φορές.... μόνο αυτό θα σου πω ανατριχιαστικό, το ένα καλύτερο από το άλλο. ΑΘΆΝΑΤΟΣ ❤❤❤
-
Αξεπέραστος ... μοναδικός ... αναντικατάστατος ... (Οξύμωρο των παραπάνω θα ήθελα να τον άκουγα να τραγουδάει το "Αθήνα μου").
-
Ho cette chanson me donne la chair de poule❤🙏🕊️
-
Μπράβο βρε Γιάννη να σε χαίρονται οι γονείς σου!Σου αξίζει ο κόσμος να ζεις! Σε ευχαριστούμε για την αγάπη και την εκτίμηση που έδωσες στον Νικόλα μας,αλλά και στον άνθρωπο γενικά παιδί με συνείδηση ❤
-
Tum sarkilari seviyorum ❤ kocam bir yunan ve onu çok seviyorum 🇬🇷🇹🇷
-
Ο Μητροπανος δεν έφυγε από την ζωή μας γιατί τα τραγούδια του αποτελούν Ιστορία, παρελθόν, παρόν και μέλλον ενώνονται γίνονται ένα γιατί με αυτά νοσταλγουμε, ζούμε και ελπίζουμε με έντονα συναισθήματα.
-
Πανέμορφο το Αφιέρωμα στον Αγαπημένο απο όλους τραγουδιστή Δ.Μητροπανο.Μας λείπεις μακάρι να είχαμε ακόμα και εσένα μεγάλη η απουσία σου στο μουσικό καλλιτεχνικό χώρο και σε εμάς τους ακροατες σου Τρομερές οι επιλογές σας Συγχαρητήρια ❤❤.
-
Αφιέρωμα σε αγαπημένα μου πρόσωπα.!!!!!!❤
-
my favorite singer. only sfakianakis comes after that!
-
μας λείπεις πολύ!!